0 (555) 106 23 45

1998 yılında Html ve Php ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni yazılımları son yeniliklerini takip ederek Web Tasarım sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Ankara’da kurulmuş olan Batıkent Tema Tasarım, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Web Tasarım dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

       Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firmamız yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük Yazılım projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

       Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Batıkent Tema Dünyası bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Tema Ailesi tüm taahhüt ve yazılım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş materyal ve düşünce yeteğini tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Rıza Murat BAŞOĞLU
Yazılımcı